Vzhledem k současné epidemiologické situaci v tuto chvíli počítáme se PREZENČNÍ FORMOU konference, v případě že by se situace změnila, počítáme i s online variantou.

 

 

 

Opatření spojená s Covidem - PROSím BEDLIVĚ SI PŘEČTĚTE INFORMACE V SOUBORU NÍŽE. 

COVID 19 - opatření

Zároveň bychom vás chtěli motivovat k testování i přes to, že jste očkováni. Každý účastník s platným negativní PCR nebo antigenním testem obdrží slosovací číslo do malé tomboly, která bude vyhlášena na konci dne. 

 

 

 

 

 

Přihlášení na konferenci

Přihlašování na konferenci: do 3.11.2021
Zasílání abstraktů: do 6.11.2021

 

Platba konferenčních poplatků

Každý přihlášený účastník konference obdrží emailem po ukončení registrace shrnutí všech nákladů, číslo účtu, variabilní symbol a individuální specifický symbol, který použijete pro individuální platbu.

Předem plaťte prosím POUZE registrační poplatek.

Hromadné platby velice komplikují situaci při registraci účastníků konference, a proto se jim, prosíme, snažte vyhnout. Pokud nutně potřebujete využít formu hromadné platby např. za studenty, tak při zadávání platby do „zprávy pro příjemce“ identifikujte za kolik lidí je platba prováděna a doplňte jejich jména.

Číslo účtu: 9021-6325762/0800

Variabilní symbol: 429080

 

Forma příspěvků

Příspěvky budou prezentovány formou přednášek nebo posterů, publikačním výstupem setkání bude sborník abstraktů s přiděleným ISBN.

Texty abstraktů, přednášek a posterů jsou vyžadovány v anglickém jazyce.

Mluvená část je preferována v anglickém jazyce. 

Prezentace: 10 min prezentace + 5 min diskuze
Poster: Ideální formát posteru je vertikální A0 či A1.

V případě jiného řešení přednášky nebo posteru prosím kontaktujte pořadatele.

Pořadatelé si vyhrazují právo změnit formu příspěvku. 

K dispozici je počítač a prezentér.

 

Zásady osobních údajů

Vyplněním registračního formuláře souhlasíte se zpracováním s osobními údaji (a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)). Veškeré osobní údaje jsou využity výhradně za účelem konání konference Kostelecké inspirování 2021.

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.